Jesteś logopedą, a może rodzicem? Dobrze trafiłeś/łaś! Na pewno posiadasz jakieś pasje, jakieś hobby... Dla mnie jest to moja praca :)Logat logopedia to mój własny projekt związany z pasją, który każdego dnia zyskuje coraz więcej różnych form.
Jak wiadomo- nie samą pracą człowiek żyje. Na mojej stronie znajdziesz również zakładkę "logopeda po godzinach". Znajdziesz w niej przepisy na ZDROWE przekąski, planery, naturalne peelingi i maseczki i wiele innych PRZYDATNYCH rzeczy. Wszystko co się tu znajdzie od niedawna jest moją nową pasją, którą powoli wcielam w życie. LOGOPEDA TEŻ CZŁOWIEK! Też nam się należy od życia coś przyjemnego :)

Mam nadzieję, że spodoba Ci się przeglądanie mojej witryny i wszystkich unikalnych treści, które mam do zaoferowania. Rozejrzyj się; być może odkryjesz coś, co Cię napędza i daje inspirację. A może moje gotowce przydadzą się w Twojej pracy? Czytaj dalej i ciesz się wszystkim tym co tu znajdziesz!

Jeszcze na koniec kilka słów o tym kim dokładnie jestem z wykształcenia. Ukończyłam studia pedagogiczne i logopedyczne. W 2013 roku założyłam firmę Logat, która powstała z pasji i zamiłowania do wykonywanego zawodu. Pracuję m.in w szkołach, przedszkolach oraz prowadzę prywatną terapię. Specjalizuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą.
Ściskam serdecznie,

Marta:*